BiblioLAB Piaseczno – zjazd bibliotekarzy z Mazowsza

W ubiegły czwartek przepiękny, nowoczesny budynek Biblioteki Publicznej z Piasecznie wypełniony został bibliotekarzami z Mazowsza, którzy dzielnie zdobywali wiedzę na specjalnie przygotowanych dla nich szkoleniach.
Na BiblioLAB'ie nowe umiejętności dla naszego zespołu zdobyła Kalina Skudniewska, Patrycja Bruździak oraz Małgorzata Cybula z Filii w Kosewie. Poniżej, w galerii znajdują się zdjęcia z dwóch odrębnych warsztatów, które dotyczyły kwestii związanych z rozwijaniem kreatywności oraz nowoczesnych technologii, aplikacji mobilnych oraz VR i jak wykorzystać je w zajęciach kodowania z dziećmi.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie jest istnym marzeniem każdego czytelnika. Zarówno w wypożyczalni dla dorosłych jak i dla dzieci znajdują się specjalnie zaaranżowane przestrzenie i rozwiązania, które gwarantują najwyższy komfort czytania. Oprócz tego biblioteka posiada własną salę kinową oraz pomieszczenie, gdzie można podziwiać wystawę malarstwa. W holu znajduje się też specjalny regał do bookcrosiing'u, który służy do wymieniania się książkami z innymi czytelnikami.
 
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.